Quality | Across All Borders

STRONA GŁÓWNA

VAT B.V. jest przedstawicielem podatkowym dla zagranicznych przedsiębiorstw w zakresie podatku VAT i przygotowuje deklaracje importu, eksportu, tranzytu oraz wszelkie inne dokumenty wymagane dla Państwa przesyłki. VAT B.V. zrobi to szybko, skutecznie i w pełni zgodnie z obowiązującym prawem.
Cło jest problemem? Nie jeśli współpracujecie z VAT B.V.

 

Dlaczego VAT B.V.

VAT B.V. zatrudnia wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu dajemy Państwu pewność, że Wasze wysyłki odbywają się zgodnie z obowiązującym prawem.

VAT B.V. jest w pełni świadoma potrzeby ochrony Państwa danych. Działamy jako neutralna agencja celna. Państwa dane osobowe nigdy nie zostaną udostępnione osobom trzecim!

VAT B.V. może dokonywać zgłoszeń w siedzibie Państwa firmy. Nie ma więc potrzeby transportowania towarów tam i z powrotem.

Jeżeli sami Państwo załatwiacie dokumentację celną, możecie wybrać firmę świadczącą usługi transportowe. Obok oszczędności finansowej, takie rozwiązanie jest zaletą w przypadku ewentualnej późniejszej kontroli. Wszystkie dane celne znajdują się w jednym miejscu. Nie muszą się już Państwo martwić kto w danym przypadku sporządzał np. dokumenty wyjazdowe.

NEWS

Kontrola otwartych deklaracji wywozowych


Po złożeniu deklaracji eksportowej, w ciągu 90 dni towary muszą opuścić teren Wspólnoty Europejskiej. Przeprowadzana jest podwójna kontrola.